Filmy Ślubne: Dlaczego my?

Czy decydujecie się na film ze ślubu mimo, że początkowo wcale tego nie planowaliście? Z naszego doświadczenia wiemy, że bardzo wiele par postępuje w podobny sposób. Podczas rozmów przeprowadzonych z klientami niejednokrotnie usłyszeliśmy opinie, że dopiero po zobaczeniu naszej oferty podjęli decyzję o zatrudnieniu kamerzysty. Czy byli zadowoleni z tej decyzji? Za każdym razem. Po obejrzeniu filmu często słyszeliśmy, że nasz reportaż okazał się być lepszą pamiątką niż zdjęcia. Schemat ten ciągle się powtarza co napawa nas optymizmem i chęcią do działania.

Czy nie macie wrażenia, że większość ofert filmów ślubnych jest do siebie bardzo podobna? Oglądając wiele prac filmowców ślubnych zauważyliśmy, że oparte są o podobne schematy, którym towarzyszy duża doza sztuczności i ustawiania ujęć na potrzeby przyszłego filmu. To co nakłoniło nas do tworzenia filmów ślubnych to chęć przełamania tego trendu i zaoferowania Wam czegoś zupełnie innego.

Chcemy aby film był prawdziwy i spontaniczny. Chcemy aby pokazywał wasze naturalne emocje i to jacy jesteście. Wierzymy, że taka forma utrwalona na filmie będzie najlepszą pamiątką na lata! Wejdź na nasz profil w sieciach społecznościowy i dołącz do grona przyjaciół Kanpai!

Kanpai Studio - Filmy Ślubne