Opcja I: krótki reportaż ślubny

30 minut + trailer, 1 operator: film 20 minut + dodatki 10 minut + trailer 1-2 minuty.

Jest to oferta skierowana do osób chcących mieć krótki, nowoczesny i dynamiczny film, który zawiera najważniejsze wydarzenia z dnia uroczystości, przedstawiając ich przebieg w skróconej, ciekawej formie. Aby zobaczyć przykładowy - prosimy o kontakt.

5400 zł

Opcja 2: reportaż ślubny

45 minut + trailer, 2 operatorów: film 30 minut + dodatki 15 minut + trailer 1-2 minuty.

Dzięki obecności dwóch operatorów istnieje możliwość uchwycenia większej ilości wydarzeń oraz kadrów. Duży nacisk kładziemy tu na dynamiczny montaż, który przyciągnie uwagę każdego widza. Większość wydarzeń pokazana jest w ciekawej, skróconej formie. Aby zobaczyć przykładowy film - prosimy o kontakt.

6400 zł

Opcja 3: dłuższy film ślubny

60 minut + trailer, 2 operatorów: film 45 minut + dodatki 15 minut + trailer 1-2 minuty.

Opcja idealna dla osób, które chciałyby mieć nieco dłuższą filmową pamiątkę. Film łączy w sobie skróty montażowe poszczególnych momentów z dnia ślubu (np. przygotowań) z reportażowymi fragmentami, które ukazują naturalny przebieg pozostałych wydarzeń. Aby zobaczyć przykładowy film - prosimy o kontakt.

7000 zł

Film ślubny - opcje dodatkowe

Podziękowania dla rodziców

Klip z podziękowaniami dla rodziców o długości 2-3 minut.

Nieszablonowe życzenia, czyli krótki film fabularny. Będziecie zarówno jego współautorami, jak i aktorami odgrywającymi główne role. Miły prezent dla rodziców i świetna zabawa przy nagrywaniu gwarantowana!

1400 zł

Plener ślubny

Nagranie plenerowe trwające 4 - 6 godzin.

Filmowa sesja plenerowa z Wami w roli głównej, w wybranej przez Was lokalizacji. Ujęcia z takiej sesji możemy wykorzystać przy tworzeniu trailera oraz filmu. Nie przesadzamy z pozowaniem! Musi być ładnie, ale też naturalnie. :)

700 zł